از خودنویس و روان نویس های لوکس و گران قیمت گرفته تا تیشرت و ماگ های بامزه و مناسبتی، همه اینها میتواند انتخاب مناسبی برای هدیه دادن باشد.
در این مطلب بهترین مارک های خودنویس و روان نویس را برای هدیه دادن به وکلا بررسی میکنیم همینطور چند نمونه از تیشرت و ماگ های طراحی شده مخصوص وکلا را با هم میبینیم.
اگر تجربه هدیه دادن به وکلا را دارید بد نیست در قسمت کامنت سایت تجربه خود را با ما درمیان بگذارید.
این مطلب مدام بروز خواهد شد.

خودنویس

بهترین خودنویس

بهترین برندهای خودنویس به‌ترتیب خودنویس پارکر، خودنویس کراس و خودنویس واترمن (هر سه ساخت آمریکا) هستند. البته این برندها به نسبت قیمت بالایی دارند و اگر از نظر بودجه محدودیت دارید برندهای فابرکاستل و لامی (ساخت آلمان) میتوانند گزینه بهتری برای شما باشند.

میزان ارزشمندی

محدوده قیمت

روان نویس

بهترین روان نویس

در مورد روان نویس هم سه برند آمریکایی پارکر، کراس و لامی، لوکس ترین مارک های خودنویس جهان هستند. علاوه بر سه برند فوق، برندهای یونیبال (ساخت ژاپن) و اونر (ساخت کره) نیزبا توجه به قیمت مناسب تر، برای افراد با بودجه محدود مناسب هستند.

میزان ارزشمندی

محدوده قیمت

تیشرت

تیشرت وکیل بعنوان هدیه

اگر قصد هدیه دادن به دوست صمیمی یا خانواده خود (که وکیل است یا حقوق خوانده است) را دارید بد نیست نگاهی به تیشرت هایی که برای وکلا طراحی شده اند بیاندازید. این تیشرت ها ظرف 3 تا 5 روز کاری آماده شده و برایتان ارسال خواهد شد.

میزان جذابیت

محدوده قیمت

ماگ طرح وکیل

ماگ طرح عدالت هدیه وکلا

انتخاب دیگر شما ماگ (لیوان) های طرح وکیل است.
مزیت این هدیه نسبت به تیشرت (علاوه بر قیمت مناسب‌تر) فری سایز (free size) بودن آن است و اگر قصد هدیه دادن به کسی را دارید که سایز لباس اورا دقیق نمیدانید بهتر است این هدیه را تهیه کنید. زمان تحویل ماگ ها 3 تا 5 روز کاری است.

میزان جذابیت

محدوده قیمت

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *