قوانین و مقررات

ورود مشتریان گرامی به وب‏‌سایت روجینو و ثبت سفارش هریک از خدمات این وب سایت و تایید قوانین و مقررات این شرکت به منزله تایید تمامی بند بند قوانین درج شده در سایت روجینو می باشد.
لذا از همه مشتریان و مراجعین محترم تقاضا داریم با نهایت دقت این قوانین و مقررات را مطالعه بفرمایند و سپس سفارش خودشان را به ثبت برسانند.

قانون های عمومی روجینو

روجینو خودش را متعهد به قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می داند. و براین اساس ما از کاربران انتظار داریم متعهد به قوانین مرتبط با کاربر باشند.

منظور از کاربر یا مشتری

کاربر و یا مشتری به شخصی گفته می شود که وارد سایت روجینو شده و یک یا چندی از خدمات روجینو را انتخاب و سفارش بدهد.


قوانین و مقررات چاپ سابلیمیشن (تیشرت، ماگ و …)

 • در زمان چاپ سفارش تیراژ بالا اگر نسبت به کیفیت سفارش خود و یا میزان تلورانس رنگی عکس خود بسیار حساس می باشد، قبل از چاپ نهایی تیراژ بالا ابتدا یک نسخه آزمایشی سفارش دهید و در صورت تایید میزان کیفیت و تلورانس رنگی آنگاه اقدام به سفارش در تیراژ بالا کنید. در غیر اینصورت روجینو هیچ گونه مسئولیتی در قبال حجم بالای تیراژ نخواهد داشت.
 • عکس محصولاتی که در سایت وجود دارد ممکن است با سفارشی که دریافت می نمائید از نظر رنگ و یا جزئیات دیگر جزیی متفاوت باشد و دقیقا آن رنگی که می بینید نباشد.
 • سفارش های آنلاین بر روی سایت با مشخصاتی که در سایت بیان شده است برای سفارش دهنده چاپ می شود نه با آن ویژه گی هایی که سفارش دهنده آن را بیان و مشخص می کند.
 • در هنگام ثبت سفارش ها بخصوص تیشرت ها و سویشرت ها به دقت به سایز ها و اندازه ها دقت نمایید. عواقب بی توجهی به سایز ها بر عهده سفارش دهنده می باشد.
 • در چاپ های سابلیمیشن عکس مورد نظر شما بصورت عرفی به چاپ می رسد و در صورت تمایل در محدوده خاصی حتما باید آن محدوده را مشخص کنید.
 • فایل های ارسالی شما بدون هیچ گونه تغییر و ویرایشی چاپ می شود. در صورتیکه عکس های ارسالی شما از کیفیت و وضوح خوبی برخوردار نباشد مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عدم کیفیت محصولات چاپ شده نخواهد داشت.
 • لطفا فایل ها وتصاویر خود را در فرمت JPG و یا PDF ارسال بفرمایید(به اصطلاح بصورت فایل نمایش). چنانچه فایل ارسالی شما بصورت لایه باز باشد یا به اصطلاح قابل تغییر باشد و یا با فرمت های تخصصی نرم افزارهایی گرافیکی همچون illustrator ، corel و یا فتوشاپ ارسال شود امکان جابجایی لایه ها و یا تغییر رنگ و یا هرمشکلی وجود دارد که عواقب این کار به عهده سفارش دهنده می باشد.
 • در خصوص هر محصول توضیحات کامل و کافی داده شده است و پس از سفارش مشتری نمی تواند ادعای بی اطلاعی از میزان آگاهی بدهد. لذا توصیه ما به شما کاربران عزیز این است که با نهایت دقت متن های مندرج در روجینو را مطالعه کنید.

شرایط اعمال گارانتی

جابجایی و قرارگیری نادرست رنگها یا کامل چاپ نشدن طرح روی محصول
برش محصول به داخل ناحیه اطمینان
آسیب دیدگی محصول

گارانتی محصولات

ما همواره آماده هستیم اگر کوتاهی یا اشکالی در خدمات رسانی و یا در محصولات ما وجود داشت، آن را پذیرفته و روند جبرانی مشخص را در پیش بگیریم. برای اعمال گارانتی حتما باید محصول معیوب به روجینو مرجوع گردد.
محصول را حداکثر ۴۸ ساعت پس از دریافت برای ما ارسال کنید. کارشناسان فنی ما در بانی چاپ ایراد مطرح شده توسط شما را بررسی میکنند و در صورت تایید آنها سفارش شما مشمول گارانتی شده و مجددا با دقت و نظارت کامل، تولید و ارسال میشود.


زمان تحویل سفارشات

به طور عمده سفارشات چاپی در ۳ روزکاری چاپ و آماده تحویل میباشد. از عوامل دیگری که در زمان تحویل سفارش تاثیر گذار است تیراژ سفارش است. روجینا تلاش خود را بر این دارد که سفارشات خود را طبق زمان مقرر در ۳ روزکاری چاپ و تحویل نماید ولی در صورتی که سفارش شما بالای ۱۰۰ عدد باشد ممکن زمان تحویل با قدری تاخیر مواجه شود که حتما با مشتری زمان تحویل هماهنگ خواهد گردید ولی برای سفارشات زیر ۱۰۰ عدد هیچ گونه محدودیتی برای تحویل وجود ندارد.

قوانین ارسال و تحویل کالا

 • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر با انتخاب مشتری امکان پذیر و قابل ارسال می باشد. این بدان معنی می باشد که هرگونه خسارت وارده به محصول از سمت باربری مربوطه می باشد و مجموعه روجینا هیچ مسئولیتی در قبال محصول شما نخواهد داشت.
 • در موارد استثنا اگر به اشتباه کارکنان روجینا محصول شما به مکان دیگری ارسال شود روجینا متعهد جبران خسارت خواهد بود.
 • درصورتی که سفارش شما ارسال و هیچ کس حضور نداشته باشد و یا از دریافت سفارش امتنا کند هزینه رفت و برگشت و ارسال مجدد بر عهده مشتری می باشد.
 • در شرایطی که آدرس محل ارسال محصول اشتباه باشد روجینا هیچ مسئولیتی در خصوص این مورد نخواهد داشت.
 • روجینا این تعهد را دارد که سفارش مشتریان گرامی شهرستانی خود را در موعد مقرر تحویل شرکت ارسالی انتخابی شما نماید. و شماره بارنامه برای شما پیامک خواهد شد. در صورت تاخیر در تحویل سفارش از سمت شرکت مربوطه مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در زمینه تاخیر تحویل سفارش نخواهد داشت.
 • هزینه حمل و نقل کالای مرجوعی برعهده شما می باشد زیرا چاپ نفیس تا قبل از اینکه محصول از شرکت خارج شود هر ایرادی داشته باشد رفع و رجوع میکند. توصیه ما به شما این است برای تحویل کالا حتما خودتان حضور داشته باشید.

قوانین نماد اعتماد الکترونیک

الف) در مورد کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند به علت شرایط خاص کالا و خدمات، حق انصراف ۷ روزه غیر قابل اعمال بوده و ادعای بازگشت هزینه به استناد حق انصراف از سوی مصرف کننده مسموع نخواهد بود.
ب) به منظور جلوگیری از بروز مشکل در اجرای مواد ۳۷ و ۳۸ قانون تجارت الکترونیکی ضروری است، مصرف کننده انصراف خود از انعقاد یا ادامه قرارداد را از طریق نامه، فکس یا ایمیل به اطلاع فروشنده رسانده و تائیدیه اطلاع مخاطب از قصد خود را نیز دریافت نماید.