روش ارسال

هدف ما در روجینا ارسال سفارشات درب منازل مشتریان گرامی و بزرگوار در سریعترین زمان ممکن می باشد. در ادامه این مطلب روش های مجموعه روجینابرای ارسال سفارشات در شهر تهران و همچنین روش ارسال سفارش به شهرستان های کشور به تفکیک توضیح داده شده است.

ارسال سفارش در شهر تهران

در شهر تهران ارسال و تحویل سفارشات با روش های زیر مقدور و امکان پذیر می باشد :

ارسال در شهر تهران به روش های شرکت های اینترنتی ارسال نظیر الوپیک و اسنپ و پرداخت در محل
ارسال در شهر تهران با نرخ ثابت ۱۴.۹۰۰ تومان

  • ارسال ۱۴۹۰۰ تومانی مختص مناطق ۲۲ گانه شهرداری شهر تهران می باشد. ( مناطقی که تحت پوشش نمی باشد: ۱-از جنوب تا اطراف امام زاده فقط شامل این ارسال می شود. ۲-از غرب تا نزدیک تهرانسر و چیتگر شامل این ارسال می باشد. ۳- مناطق اطراف تهران شامل این نوع ارسال نمی باشد )
  • این هزینه برای بسته های متعارف دریافت میشود. درصورتی که حجم و وزن بسته از حد معمول بیشتر باشد که نیاز باشد از سایر روش ها به جز موتور سیکلت استفاده شود ، در آن صورت هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد.
  • این هزینه شامل ارسال های شهرستان نمی باشد. از طرفی ارسال تا دفتر ترمینال و یا باربری نیز شامل این هزینه نمی باشد. ( به دلیل اینکه ارسال تا دفتر باربری و یا ترمینال دارای پروسه تحویل است و با ید در هر ساعتی از روز که سفارش آماده شد ارسال گردد شامل این هزینه نمیشود و باید با الوپیک ارسال گردد و هزینه پیک شهری نیز برای بسته پس کرایه میشود.)
  • ارسال سفارشات در روزهای کاری صورت می گیرد و در روزهای تعطیل و جمعه هیچ گونه پاسخگویی و ارسالی صورت نمی گیرد و همچنین تعداد روزهایی که برای آماده سازی سفارش شما نوشته شده است روزهای کاری می باشد و روزهای تعطیل مستثنی می باشند.

ارسال سفارش به شهرستان

و سفارشات شهرستان برای بسته های کوچک و سبک با شرکت پست جمهوری اسلامی و برای سایر بسته ها با شرکت کالارسان (اتوبوس رانی) ، شرکت چاپار یا باربری وطن صورت می پذیرد.

تمامی هزینه سفارشات به شهرستان ها بر عهده خود مشتری به صورت پس کرایه می باشد.

هزینه های آن به شرح ذیل می باشد:

  • هزینه ارسال بسته سفارش به باربری بر عهده خود مشتری می باشد
  • برای ارسال بسته از طریق باربری بصورت فوری و بلافاصله بعد از اینکه بسته سفارش شما به شرکت رسید برای باربری ارسال می گردد که هزینه های آن به صورت کرایه شهری تا باربری و براساس هزینه های مصوب باربری به صورت پس کرایه دریافت می شود.

ارسال سفارش به شهرستان

  • شرکت پست جمهوری اسلامی : که معرف حضور همه مشتریان گرامی میباشد که شرکت پست دو ویژگی دارد . اول اینکه هزینه را در مبدا دریافت می کند به همین دلیل مشتریانی که در درخواست ارسال بار با شرکت پست را دارند باید لطف بفرمایید و هزینه را ابتدا واریز بفرمایید و نکته دوم اینکه پست هزینه بسته را متناسب با وزن دریافت می کند به همین دلیل این شیوه ی ارسال برای بسته های با وزن بالا توصیه نمیگردد.
  • شرکت کالارسان : شیوه ارسال این شرکت با اتوبوس رانی می باشد. از ویژگی های این شرکت سرعت تحول بسته در کشور می باشد و از طرفی هزینه آن برای بسته های سنگین اما تکی مقرون به صرفه تر میباشد. نحوه دریافت هزینه با شرکت کالارسان به صورت پس کرایه میباشد. از معایب این شرکت این است که ارسال درب منزل این شرکت ندارد و اگر بخواهند به درب منزل شما ارسال کنند هزینه آن شاید بسیار زیاد شود.
  • شرکت کالارسانان چاپار : شرکت چاپار بسته های شهرستان را با ماشین های شرکت خودشان ارسال میکنند. هزینه ارسال به شهرستان متناسب با وزن بسته ۱۷ – ۲۰ و ۲۵ هزار تومان میباشد. البته از ویژگی های شرکت چاپار ارسال تا درب منزل شما مشتریان گرامی میباشد.
  • ارسال با باربری : عموما سفارشات مشتریانی که درخواست ارسال بار با باربری دارند با باربری وطن ارسال میشود البته اگر درخواست ارسال به سایر باربری ها را هم داسته باشید قابل ارسال میباشد.

تذکر : همکاران ما همواره با توجه به تجربه و مهارت خود بهترین روش ارسال را به شما بزرگواران پیشنهاد می دهند ولی در نهایت این شما هستید که مشخص می فرمایید به چه شیوه ای بسته ها را برای شما ارسال کنیم.

توجه: هرگونه سوال و ابهام در خصوص ارسال سفارش و یا تاخیر در دریافت سفارش را می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت پیگیری نمائید.